Kategorie
Aktualności

Zesłanie Ducha Świętego

  1. Z całego serca dziękuję za wszelką pomoc i modlitwę przy organizacji pogrzebu ks. Antoniego Ciemięgi. Dziękuję za modlitwę Różańcową, która była odmawiana w każdym kościele. Za kwiaty, wieńce, zorganizowanie zbiórki i przygotowanie posiłku, wszelkie prace w kuchni i pomoc przy przyjęciu gości. Dziękuję za odstąpienie kwatery na cmentarzy i przygotowanie miejsca i terenu cmentarza i kościoła. Dziękuje za wszelką pomoc i modlitwę. Za osobiste zaangażowanie poszczególnych osób. Z całego serca Bóg zapłać.
  2. W uroczystościach pogrzebowych oprócz rodziny ks. Antoniego brało udział około 50 księży, dwóch z rodziny ks. Antoniego, były delegacje z parafii w których pracował ks. Antoni m. i.  z Szczecina Gumieniec i Nawodnej. Byli przedstawiciele Odnowy w Duchu Świętym z Piły. Delegacja z naszej Szkoły z nauczycielami i młodzieżą, oraz przedstawiciela samorządu z p. Wójtem, oraz rzesza przyjaciół i parafian. Wszystkim za obecność i modlitwę bardzo serdecznie dziękuję.
  3. W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszy piątek miesiąca. Przed południe odwiedziny chorych po południu okazja do spowiedzi.
  4. W Sobotę nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Seca Najświętszej Maryi Panny – pięć pierwszych sobót miesiąca. W Wierzchowie Wsi o godzinie 19:00 okazja do spowiedzi, różaniec z rozważaniem i Msza Święta. Serdecznie zapraszam.
  5. W przyszła niedzielę zmian tajemnic Żywego Różańca, również spotkanie Apostołów. Serdecznie zapraszam.