Kategorie
Aktualności

3 Niedziela Wielkanocy

Ogłoszenia Duszpasterskie

  1. W naszej parafii w soboty będzie sprawowana Msza Święte z liturgii Niedzieli. W Wierzchowie Dworcu o godzinie 18:00 w Wierzchowie Wsi o godzinie 17:00. Dodatkowa Msza Święta w majowe niedziele o godzinie 17:00
  2. Bardzo serdecznie dziękuję za wszelkie wsparcie materialne i modlitwy w intencji księży i parafii.
  3. W pierwszy piątek miesiąca odwiedzimy chorych według rozkłady z poprzedniego miesiąca.  Po południu okazja do bezpiecznej spowiedzi: Wierzchowo Wieś 17:00; Wierzchowo Dworzec 18:00; Bukowo 19:00. Niestety obecnie przepisy nie pozwalają na organizowanie nabożeństw majowych przy krzyżu lub kapliczce przydrożnej. Stąd bardzo zachęcam do odśpiewani, odmówienia litanii do Matki Bożej (Loretańskiej) w domach w rodzinie.
  4. Zgonie z planem w kalendarzu Parafialnym od soboty (2 maja), rozpoczynamy 5 Pierwszych sobót miesiąca – nabożeństw do Niepokalanego Serca Maryi. Okazja do spowiedzi (będzie „obcy” ksiądz) wspólne odmawianie różańca i medytacja. Tak jak to miało miejsce przed dwoma laty. Bardzo serdecznie zapraszam. Sobota 2 maja w kościele parafialny w Wierzchowie Wsi o godzinie 19:00.