Kategorie
Intencje

Intencje 23-30.06.2024 r.

Dwunasta Niedziela Zwykła 23.06.2024 r.

  8:00     + Urszula 28

  9:30     + Rodzice Józefa(f) i Marian

  9:30     – za parafian (odpust)

11:00     + Marian i Jadwiga Kemuś

12:30    + Zofia, Jan, Jacek Krause i dziadkowie obojga stron

24.06 – 30.06.2024 r.

Wierzchowo Dworzec 18:00 i 9:00                  

Poniedziałek                     + Urszula 29

Poniedziałek                     + Mariusz Glugla 20 r. śm.

Wtorek                                + Urszula 30

Środa                                   + Jan mąż i Jan teść (od żony i synowej)

Czwartek              9:00      +

Piątek                                 +

Sobota                 16:30     – Anna z okazji 40 urodzin

Sobota                 18:00     + Za dusze czyśćcowe

Niedziela    

8:00              + Wojciech (30 r. śm.) i rodzice obojga stron

12:30            + Urszula i Stanisław Klimczakowie oraz dziadkowie obojga stron

Wierzchowo Wieś 17:00             

Niedziela    

11:00             + Franciszka(f) i Adam Marchwiccy

Bukowo 16:00

Niedziela    

9:30               + Władysława(f) i Jerzy Śledź

Kategorie
Intencje

Intencje 16-23.06.2024 r.

Jedenasta Niedziela Zwykła 16.06.2024 r.

  8:00   + Rodzice: Anastazja i Czesław Knitter

  9:30   +        

11:00   + Helga, Bernard, Jan Balcerzak; Stanisław i Edward Kłosowscy    

12:30   + Urszula gr. 21

17.06 – 23.06.20024 r.

Wierzchowo Dworzec 18:00       

Poniedziałek               + Urszula 22

Wtorek                        + Urszula 23

Środa                          + Urszula 24

Czwartek                     + Urszula 25

Piątek                          + Urszula 26

Sobota                         + Urszula 27

Niedziela    

8:00         + Urszula 28

12:30         + Zofia, Jan, Jacek Krause i dziadkowie obojga stron

Wierzchowo Wieś 17:00      

Niedziela    

11:00       + Marian i Jadwiga Kemuś

Bukowo 16:00

Niedziela    

9:30         + Rodzice Józefa(f) i Marian

Kategorie
Intencje

Intencje 09-16.06.2024

Dziesiąta Niedziela Zwykła 09.06.2024 r.

  8:00   + Julia i Włodzimierz Muryn oraz dziadkowie obojga stron

  9:30   + Jadwiga i Józef Ebertowscy oraz zmarli obojga stron                  

11:00   + Florian Marchwicki, Bogdan Kowalczyk, Eugeniusz Kijko

12:30  + Urszula gr. 14

10.06 – 16.06.2024 r

Wierzchowo Dworzec    18:00   

Poniedziałek               + Urszula 15

Wtorek                        + Urszula 16

Środa                          + Urszula 17

Środa                          + Irena Erward

Czwartek                     + Urszula 18

Czwartek   17:30        + Elżbieta Pacha 3 r. śm.

Piątek                          + Urszula 19

Piątek        17:30         + Leokadia Pacha (25 r. śm) i zmarli z rodziny

Sobota                         + Urszula 20

Niedziela    

8:00         + Rodzice: Anastazja i Czesław Knitter

12:30       + Urszula 21

Wierzchowo Wieś 17:00      

Czwartek                     + Ks. Antoni Ciemięga 4 r. śm. (od rodziny)

Niedziela    

11:00       + Helga, Bernard, Jan Balcerzak; Stanisław i Edward Kłosowscy

Bukowo 16:00

Piątek    + Janina (z okazji ur.), Stanisław i Rajmund

Niedziela    

9:30         +

+ Bogusław Kisiel 10.06 – 09.07.2024 r. (gregorianka)

Kategorie
Intencje

Intencje 02 – 09.06.24 r.

Dziewiąta Niedziela Zwykła 02.06.2024 r.

  8:00     + Rodzice: Wanda i Stanisław; rodzeństwo: Bogumiła, Benedykt, Witold i Zbigniew

  9:30     + Stanisława(f) i Krzysztof Kicińscy                         

11:00     – Rocznica Pierwszej Komunii św.

12:30     + Urszula gr. 7

03.06 – 09.06.2024 r.

Wierzchowo Dworzec 18:00   

Poniedziałek                     + Urszula   8

Wtorek                                + Urszula   9

Środa                                   + Urszula 10

Czwartek                            + Urszula 11

Piątek                                 + Urszula 12

Sobota                                 + Urszula 13

Niedziela    

8:00     + Julia i Włodzimierz Muryn oraz dziadkowie obojga stron

12:00    + Urszula 14

Wierzchowo Wieś 17:00             

Czwartek                            – za parafian

Piątek                                  – za parafian

Niedziela    

11:00             + Florian Marchwicki, Bogdan Kowalczyk, Eugeniusz Kijko

Bukowo 16:00

Piątek                                   – za parafian

Niedziela    

9:30               + Jadwiga i Józef Ebertowscy oraz zmarli obojga stron

Kategorie
Intencje

Intencje 26.05-2.06.24 r.

Uroczystość Najświętszej Trójcy 26.05.2024 r.

  8:00   + Mieczysław Bartos (z okazji urodzin) i za rodziców

  9:30   + Józefa(f) Piwińska (z okazji Dnia Matki)                       

11:00   – Pierwsza Komunia Święta

12:30    + Mszy św. nie będzie !!!!!!

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

   8:00   + Urszula gr. 4

   9:30   + Salomea Warchoł gr.

 11:00   + Irena i Franciszek oraz Stanisław Briegmann

Wierzchowo Dworzec 18:00      

Poniedziałek                     + Urszula gr. 1

Wtorek                                + Urszula gr. 2

Środa                                   + Urszula gr. 3

Piątek                                 + Urszula gr. 5

Sobota        17:30              + Henryk Kujawa (od ucz pogrzebu)

Sobota         18:00              + Urszula gr. 6

Niedziela     

8:00             + Rodzice: Wanda i Stanisław; rodzeństwo: Bogumiła, Benedykt, Witold i Zbigniew

12:30            + Urszula gr. 7

Wierzchowo Wieś 17:00

Poniedziałek                     – biały tydzień

Wtorek                                – biały tydzień

Środa                                    – biały tydzień

Niedziela    

11:00             – Rocznica Pierwszej Komunii św.

Bukowo 16:00   

Piątek                                   – Za parafian

Niedziela     

9:30              + Stanisława(f) i Krzysztof Kicińscy

Kategorie
Intencje

Intencje 19 – 26.05.24 r.

Niedziela Zesłania Ducha Świętego 19.05.2024 r.

  8:00   + Mateusz Synak (z okazji urodzin)

  9:30   + Maria, Marian i Zofia Sołtyk

11:00   + Florian Marchwicki 1 r. śm.

12:30   + Leokadia Skalska (1 r. śm), Stanisław, córka Danuta; zmarli z rodzin: Czajów i Skalskich

20.05 – 26.05.2024 r.

Wierzchowo Dworzec 18:00      

Poniedziałek  + Maria ( z okazji urodzin)

Wtorek          + za dusze w czyśćcu

Środa             +

Czwartek       – O umocnienie w powołaniu zakonnym siostry Amandy

Piątek            – W intencji parafian (odpust w Wierzchowie Dworcu)

Sobota         + Bogumiła Półczyńska (od dzieci z okazji Dnia Matki)

Niedziela     

8:00             + Mieczysław Bartos (z okazji urodzin) i za rodziców

12:30            + Mszy św. nie będzie !!!!!!

Wierzchowo Wieś 17:00

Czwartek        + Bogdan Kowalczyk 1 r. śm.

Niedziela    

11:00             – Pierwsza Komunia Święta

Bukowo 16:00     

Niedziela     

9:30              + Józefa(f) Piwińska (z okazji Dnia Matki)             

Kategorie
Intencje

Intencje 12 -19.05.2024 r.

 VII Niedziela Wielkanocna  12.05.2024 r.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  8:00   + Andrzej Lipnicki 5 r. śm.

  9:30   + Jadwiga Cabaj (z okazji urodzin)

11:00   + Rodzice: Józefa(F) i Jan, bracia: Kazimierz i Stanisław, dziadkowie obojga stron i zmarli z rodziny

12:30     + Zofia, Jan, Jacek Krause i dziadkowie obojga stron

13.05 – 19.05.2024 r.

Wierzchowo Dworzec 18:00                  

Poniedziałek               + Stanisław Pacha (od uczestników pogrzebu)

Wtorek                        + Bartłomiej Osipowicz (6 r. śm.)

Środa                           + Pelagia Dziekan (16 r. śm.) i zmarli z rodziny Celejowskich

Czwartek                     – O zdrowie dla córki Joanny

Piątek                          + Dusze czyśćcowe    

Sobota                         + Roman

Niedziela     

8:00         + Mateusz Syn, Jadwiga Cabaj (z okazji urodzin)

12:30         + Leokadia Skalska (1 r. śm.), Stanisław, córka Danuta oraz zmarli z rodzin: Czajów i Skalskich

Niedziela    

  8:00         + Mateusz Syn, Jadwiga Cabaj (z okazji urodzin)

 12:30         + Leokadia Skalska (1 r. śm.), Stanisław, córka Danuta oraz zmarli z rodzin: Czajów i Skalskich

Wierzchowo Wieś 17:00

Czwartek                      – za parafian

Niedziela    

11:00       + Florian Marchwicki 1. r. śm.

Bukowo 16:00           

Piątek     +

Niedziela     

9:30        + Maria, Marian i Zofia Sołtyk

Kategorie
Intencje

Intencje 05-12.05.2024 r.

 VI Niedziela Wielkanocna  05.05.2024 r.

  8:00     + Stanisław Milkowski i Stanisław Migora (z okazji imienin)

  9:30     + Rodzice: Zofia i Czesław oraz brat Janusz

11:00     + Robert i Dorota Kuczępa oraz Danuta i wszyscy zmarli z rodziny

12:30     + Henryk Kujawa od mieszkańców Jęcznik Małych

06.05 – 12.05.2024 r.

Wierzchowo Dworzec 18:00     

Poniedziałek         + Zygmunt Brzychwa (z okazji ur. i imienin)

Wtorek                   + Stefan, Andrzej, Iwona Gierszewscy

Środa                     + Zmarli przyjaciele Danuta i Jan Kot

Czwartek                + Tadeusz Kłosowski (od uczestników pogrzebu)

Piątek  + Rodzice: Jadwiga i Mieczysław, rodzeństwo: Stefan, Jacek, Sylwia

Sobota                   + Marian Dalke (od uczestników Pogrzebu) i Janina

Niedziela     

8:00             + Andrzej Lipnicki 5 r. śm.

12:30           + Zofia, Jan, Jacek Krause i dziadkowie obojga stron

Wierzchowo Wieś 17:00

Czwartek       – za parafian

Niedziela    

11:00             + Rodzice: Józefa(F) i Jan, bracia: Kazimierz i Stanisław, dziadkowie obojga stron i wszyscy zmarli z rodziny

Bukowo 16:00  

Piątek            + Henryk Kowalski (od uczestników pogrzebu)

Niedziela     

9:30              + Jadwiga Cabaj (z okazji urodzin)

Kategorie
Intencje

Intencje 28.04-5.05.24 r.

 V Niedziela Wielkanocna  28.04.2024 r.

  8:00     + Urszula gr. 27

  9:30     + Rodzice: Helga i Bernard oraz brat Jan Balcerzak

11:00     + Roman Masłoch

12:30     + Genowefa, Józef i Roman Trzeciakowie oraz dziadkowie obojga stron

Uroczystość M.B. Królowej Polski

  8:00     + Piotr Sankowski (5 r. śm.), Mieczysław, Urszula i wszyscy zmarli z rodzin: Bartos i Sankowskich

  9:30     + Stanisław, Kazimierz i dziadkowie obojga stron

11:00     + Helena i Tomasz; dziadkowie i zmarli z rodziny

12:30     + Rodzice: Otylia i Wojciech; rodzeństwo: Leokadia, Wiesław, Tadeusz, Mirosław, Zdzisław  Danuta i Bożena oraz dziadkowie obojga stron

29.04 – 2.05. 2024 r

Wierzchowo Dworzec 18:00          

Poniedziałek  + Urszula gr. 28

Wtorek            + Urszula gr. 29

Środa               + Urszula gr. 30

Czwartek      + Teresa Nenca i zmarli z rodzin Nenców i Gierszewskich

Sobota      15:00      –  Dziękczynna w 80 r. urodzin Renaty i o zdrowie męża Kazimierza

Sobota           + Marianna Błesznowska (od uczestników pogrzebu)

Niedziela     

8:00             + Stanisław Milkowski i Stanisław Migora (z okazji imienin)

12:30            +

Wierzchowo Wieś 17:00

Czwartek   – za parafian

Niedziela    

11:00  + Robert i Dorota Kuczępa oraz Danuta i wszyscy zmarli z rodziny

Bukowo 16:00    

Niedziela     

9:30   + Rodzice: Zofia i Czesław oraz brat Janusz

Kategorie
Intencje

Intencje 21-28.04.24 r.

 IV Niedziela Wielkanocna  21.04.2024 r.

  8:00     + Urszula 20 gr.

  9:30     + Jan Kowalczyk (11 r. śm.) oraz zmarli z rodzin: Kicińskich i Kowalczyków

11:00     + Stanisław Kłosowski (z okazji urodzin)

12:30     + Marian Tumanik (od uczestników pogrzebu)

22.04 – 28.04.2024 r.

Wierzchowo Dworzec 18:00

Poniedziałek                     + Urszula gr. 21

Wtorek                                + Urszula gr. 22

Środa                                   + Urszula gr. 23

Czwartek                            + Marek Grzywiński (z okazji imienin, od żony córek i zięciów)

Czwartek                            + Urszula gr. 24

Piątek                                 + Urszula gr. 25

Sobota                                + Urszula gr. 26

Niedziela     

8:00             + Urszula gr. 27

12:30            + Genowefa, Józef i Roman Trzeciakowie oraz dziadkowie obojga stron

Wierzchowo Wieś 17:00

Czwartek      + Zofia Mielczarczyk i zmarli z rodziny

Niedziela    

11:00             + Roman Masłoch

Bukowo 16:00

Piątek        ­- Za parafian                     

Niedziela     

9:30              + Rodzice Helga i Bernard oraz brat Jan Balcerzak