Kategorie
Ogłoszenia

Piąta Niedziela Zwykła

Ogłoszenia Duszpasterskie 05.02.2023 r.

Dziś z racji  I niedzieli miesiąca odbędzie się zmiana tajemnic Żywego Różańca. Módlmy się za kapłanów i osoby konsekrowane, aby miłosierny Bóg umacniał ich na obranej drodze życia oraz o powołania kapłańskie i zakonne.

W piątek 10 lutego o godz. 17.00 w szkole w Wierzchowie Dworcu, w sali nr 20, odbędzie się spotkanie młodzieży, przygotowującej się do bierzmowania.

W sobotę 11 lutego w liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes, obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego, ustanowiony przez św. Jan Paweł II. Tego dnia w Wierzchowie Dworcu podczas mszy św. o godz. 18:00, osoby będące w stanie łaski uświęcającej mogą przyjąć sakrament chorych.

Parafia w Debrznie organizuje pielgrzymkę do Niepokalanowa, Warszawy i Lichenia. Termin 16 – 18 lutego 2023 r. Koszt 600 zł w tym: przejazdy, noclegi , ubezpieczenia i wszystkie opłaty. Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Damianem Okrojem pod nr tel. 512 611 855.

Nie ma już w kościołach bożonarodzeniowego wystroju. Wszystkim osobom, które dekorowały świątynie naszej parafii i zadbały o uprzątnięcie dekoracji składamy serdeczne Bóg zapłać.

Wierzchowo Wieś: O ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła parafialnego w lutym prosimy Panie: 1. Annę Pankonin i Elżbietę Saager, 2. Wandę Pluto – Prondzińską, 3. Państwa Jolantę i Jacka Butkiewiczów. Pieniądze prosimy przekazywać któremuś z księży, pani Małgorzacie Patalas albo za pośrednictwem konta bankowego. Serdecznie dziękujemy.

Wierzchowo Dworzec: O zakup kwiatów i przygotowanie kościoła na niedzielę 12 lutego prosimy mieszkańców Wierzchowa Dworca mieszkających przy ul. Młyńskiej i Brzozowej. Serdecznie dziękujemy.