Kategorie
Ogłoszenia

V Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia Duszpasterskie 07.05.2023 r.

Dzisiaj do kościoła parafialnego na godz. 10.30 zapraszamy na  Mszę św. i spotkanie młodzież przygotowującą się do bierzmowania oraz ich Rodziców.

Z racji  I niedzieli miesiąca po mszy św. o godz. 12:00 odbędzie się zmiana tajemnic Żywego Różańca. Módlmy się: za przygotowujących się do I Komunii św., Sakramentu Bierzmowania oraz święceń Diakonatu i Kapłaństwa.

Nabożeństwa majowe w kościołach  odprawiane są w dniach sprawowania Eucharystii. W miejscowościach,  w których nie ma świątyń, śpiewajmy Litanię Loretańską i pieśni maryjne przy krzyżach i figurach.

Jutro obchodzić będziemy Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski.

W każdą sobotę o godzinie 17:30 w kościele w Wierzchowie Dworcu jest adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy.

Ofiarę na naprawę dachu kościoła w Bukowie złożyli: Bożena i Michał Paczek – 150 zł, Ludwika Śledź – 200 zł, p. Pichłacz – 200 zł. , anonimowi darczyńcy  – 400 zł. (dotąd na ten cel zebrano 4450 zł). Na kwiaty i sprzątanie kościoła parafialnego 100 zł. przesłali Emilia i Karol Briegmann. Za wszelkie dobro świadczone na rzecz parafii i wszystkie ofiary: przekazywane osobiście, składane na tacę czy wpłacane na rachunek bankowy parafii. Bóg zapłać.

Wierzchowo Dworzec: O przygotowanie kościoła  na niedzielę 7 maja  prosimy mieszkańców Wierzchowa Dworca ul. Szkolna 6 -12 (do torów). Serdecznie dziękujemy.