Kategorie
Intencje

Intencje 04 – 11.02.2024 r.

Piąta Niedziela Zwykła  04.02.2024 r.

  8:00     + Stanisław Piekarz gr. 4

  9:30     + Marian  (14 r. śm.) i Józefa(f) Piwińscy oraz Stanisław i Wojtuś (od córek Ewy i Lidii)

11:00     +  Helena Szufrajda (od wnuka Andrzeja z rodziną)

12:30     +  Rodzice: Wacław i Helena Mendyk; siostry: Bożenka i Henia; bracia: Józef i Grzegorz; dziadkowie: Mendyk i Wieczorek

05.02 – 11.02.2024 r.

Wierzchowo Dworzec 18:00

Poniedziałek              +

Wtorek                      +

Środa                         +

Czwartek                    + Stanisław Kwasek, Klaus i rodzice obojga stron

Piątek                         + Rozalia Buława i zmarli z rodziny

Sobota                         – Dziękczynno błagalna z prośbą o zdrowie dla Andrzeja w 52 r. ur.

Niedziela    

8:00           + Jacek, Zofia, Jan Krauze i dziadkowie obojga stron

12:30           + Irena Luśtoń 1 r. śm.

Wierzchowo Wieś

Niedziela     

11:00        – Amelia Prądzińska 18 r. ur.

Bukowo

Niedziela        

9:30        + Stanisław Piekarz gr. 11

Kategorie
Intencje

Intencje 28.01-04.02.24 r

Czwarta Niedziela Zwykła  28.01.2024 r.

  8:00   + Monika Elsner (od uczestników pogrzebu)

  9:30   + Józefa (f) Piwińska (od uczestników pogrzebu)

11:00    + Stanisław Kłosowski 8 r. śm.

12:30   + Dziękczynno błagalna z okazji 8 ur. Darka

29.01 – 04.02.2024 r.

Wierzchowo Dworzec 18:00

Poniedziałek                   + Łukasz Wolak gr. 8

Wtorek                             + Stefan Gierszewski(26 r. śm.); Andrzej i Iwona oraz rodzice i dziadkowie obojga stron

Środa                                 +

Czwartek                           +

Piątek   Ofiarowanie       +

Sobota                               +

Niedziela     

8:00               + Stanisław Piekarz gr. 4

12:30             – Za parafian

Wierzchowo Wieś 17:00

Piątek Ofiarowanie         +

Niedziela     

11:00             + Helena Szufrajda (od wnuka Andrzeja z rodziną)

Bukowo 16:00

Piątek   Ofiarowanie          +

Niedziela        

9:30              + Marian(14 r. śm.) i Józefa(f) Piwińscy oraz Stanisław i Wojtuś (od córek Ewy i Lidii)

01.02 – 01.03.2024 r. – śp. Stanisław Piekarz greg.

Kategorie
Intencje

Intencje 21 – 28.01.24 r.

Trzecia Niedziela Zwykła  21.01.2024 r.

  8:00   – Za parafian

  9:30   – 50 rocznica małżeństwa Ewy i Józefa Nakielskich (dziękczynno błagalna)

11:00    + Helena Szufrajda (od uczestników pogrzebu)

12:30   + Bogdan Gniatkiewicz 2 r. śm.

22.01 – 28.01.2024 r.

Wierzchowo Dworzec 18:00

Poniedziałek         + Mieczysław Bartos (od uczestników pogrzebu)

Wtorek                   +

Środa                      + Aleksander Kobyłecki (21 r. śm.) i zmarli z rodziny

Czwartek                +

Piątek                      +

Sobota            + Monika Elsner ( od mieszkańców Jęcznik Małych)

Niedziela   

8:00    + Monika Elsner – od uczestników pogrzebu                                    

12:30   – Dziękczynno błagalna z okazji 8 ur. Darka

Wierzchowo Wieś 17:00

Niedziela     

11:00      + Stanisław Kłosowski 8 r. śm.

Bukowo 16:00

Niedziela        

9:30      + Józefa (f) Piwińska (od uczestników pogrzebu)

22.01 – 20.02.2024 r. śp. Łukasz Wolak greg.

Kategorie
Intencje

Intencje 14 – 21.01.2024 r.

Druga Niedziela Zwykła  14.01.2024 r.

  8:00     + Witold Mędyk (2 r. śm); Alicja i Łukasz oraz zmarli z rodziny

  8:00    + Łukasz Wolak gr. 29

  9:30     + Zofia i Aleksander Jankowscy – rodzice oraz siostra Janina

11:00    + Elżbieta Kloska w rocznicę śm. i wszyscy zmarli z rodziny Wendów

12:30     + Mieczysław Bartos (od mieszkańców Jęcznik Małych)

15.01 – 21.01.2024 r.

Wierzchowo Dworzec 9:00

Poniedziałek          + Dusze w czyśćcu cierpiące

Poniedziałek         + Łukasz Wolak gr. 30

Wtorek                    – Za parafian

Wierzchowo Dworzec 18:00

Środa                       +

Czwartek                 +

Piątek                      + Bogumiła Półczyńska (6r. śm.)i Bronisław oraz dziadkowie obojga stron (z okazji Dnia Babci i Dziadka)

Sobota           + Agnieszka Reding o łaskę nieba w dniu imienin

Niedziela     

8:00     – Za parafian

12:30   + Bogdan Gniatkiewicz

Wierzchowo Wieś

Niedziela      

11:00            + Helena Szufrajda (od uczestników pogrzebu)

Bukowo

Niedziela         

9:30           – 50 rocznica małżeństwa Ewy i Józefa Nakielskich (dziękczynno błagalna)

Kategorie
Cmentarz Intencje

Intencje 07-14.01.2024 r.

Święto Chrztu Pańskiego 2024

  8:00   + Franciszek Szmelter 5 r. śm.

  8:00   + Łukasz Wolak gr. 22

  9:30   + Rajmund w dniu urodzin

11:00   + Stanisława (f) Zasowska 1 r. śm.

11:00   + Agnieszka Prondzińska w 1 r. śm.  

12:30   + Stanisława(f) i Zygmunt Wirkus

12:30   – Dziękczynno błagalna z okazji 70 ur. Marii Kiedrowicz (od syna Roberta i Agnieszki)

08.01 – 14.01.2024 r.

Wierzchowo Dworzec 9:00        

Poniedziałek      + Elżbieta i zmarli z rodziny

                             + Łukasz Wolak gr. 23

Wtorek                + Jan i zmarli z rodziny

                             + Łukasz Wolak gr.24

Środa                    – Za parafian

                             + Łukasz Wolak gr. 25

Czwartek            + Łukasz Wolak gr. 26

Piątek                  + Łukasz Wolak gr. 27

Sobota                 + Ludwik Ulatowski 2 r. śm (od żony)

                             + Łukasz Wolak gr. 28

Niedziela

  8:00                     + Witold Mędyk (2 r. śm); Alicja i Łukasz oraz zmarli z rodziny

                               + Łukasz Wolak gr. 29

12:30                     + Mieczysław Bartos (od mieszkańców Jęcznik Małych)

Wierzchowo Wieś 

Niedziela

11:00                     + Elżbieta Kloska w rocznicę śm. i wszyscy zmarli z rodziny Wendów

Bukowo 

Niedziela

9:30                       + Zofia i Aleksander Jankowscy – rodzice oraz siostra Janina

Kategorie
Intencje

Intencje 06 – 14.01.2024 r.

Objawianie Pańskie – Trzech Króli  06.01.2024 r.   

  8:00     + Manfried Stolpa i zmarli z rodziny Stolpów

  9:30     – Anna Piesik (16 r. śm); siostra Gertruda Ciurzyńska; bratowa Jadwiga Śledź

11:00    – Dziękczynno błagalna w 70 r. urodzin Krzysztofa Szymańskiego             

12:30     + Józef Bil 3 r. śm.                

07.01 – 14.01.2024 r.

Niedziela – Święto Chrztu Pańskiego 2024 r.

  8:00     + Franciszek Szmelter 5 r. śm.

  9:30     + Rajmund w dniu urodzin

11:00    + Stanisława (f) Zasowska 1 r. śm.

11:00    + Agnieszka Prondzińska w 1 r. śm.         

12:30     + Stanisława(f) i Zygmunt Wirkus

Wierzchowo Dworzec 9:00        

Poniedziałek      + Elżbieta i zmarli z rodziny

Wtorek                + Jan i zmarli z rodziny

Środa                    – Za parafian

Czwartek            +

Piątek                  +

Sobota                 + Ludwik Ulatowski 2 r. śm (od żony)

Niedziela

  8:00                     + Witold Mędyk (2 r. śm); Alicja i Łukasz oraz zmarli z rodziny

12:30                     + Mieczysław Bartos (od mieszkańców Jęcznik Małych)

Wierzchowo Wieś 

Niedziela

11:00                     + Elżbieta Kloska w rocznicę śm. i wszyscy zmarli z rodziny Wendów

Bukowo 

Niedziela

9:30                       + Zofia i Aleksander Jankowscy – rodzice oraz siostra Janina

Kategorie
Intencje

Intencje 31.12.23-07.01.24 r.

Święto Świętej Rodziny  31.12.2023 r.   

  8:00   + Jan Gągoł, rodzice obojga stron i zmarli z rodziny

  9:30   – Dziękczynna za wszystkie łaski otrzymane w 2023 r. z prośbą o Boże  błogosławieństwo i opiekę M. Bożej w Nowym Roku.

11:00   – Dziękczynna w intencji rodziny

11:00   + Urszula Prądzińska w r. śm.

12:30   + Urszula (5 r. śm.) Klimczak i Stanisław                

——————————————————————————————–

Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok 2024

  9:30   – Za parafian

11:00   + Z rodzin: Gajtkowskich i Olejniczaków

12:30   – Za parafian

02.01.2024 – 07.01.2024 r.

Wierzchowo Dworzec 9:00        

Wtorek                + Rodzice ks. Sławomira Niemczewskiego

Środa                   +

Czwartek            +

Piątek                  +

Objawienie Pańskie

8:00                       + Manfried Stolpa i zmarli z rodziny Stolpów

12:00                     + Józef Bil 3 r. śm.

Niedziela

  8:00                     + Franciszek Szmelter 5 r. śm.

12:30                     + Stanisława i Zygmunt Wirkus

Wierzchowo Wieś 

Objawienie Pańskie

11:00                     + Dziękczynno błagalna z okazji 70 urodzin Krzysztofa Szymańskiego

Niedziela

11:00                     + Agnieszka Prondzińska 1 r. śm.

11:00                     + Stanisława Zasowska 1 r. śm. 

Bukowo 

Objawienie Pańskie

9:30                       + Anna Piesik (16 r. śm.), siostra Gertruda Ciurzyńska i bratowa Jadwiga Śledź

Niedziela

9:30                       + Rajmund (z okazji urodzin)

Kategorie
Intencje

Intencje 25-31.12.2023 r.

Boże Narodzenie 2023 r.

Wierzchowo Dworzec

Pasterka                       

22:00   + Zofia, Jan i Jacek Krause oraz rodzice: Marta i Franciszek Kamińscy, Teodozja i Jan Krause

Boże Narodzenie         

12:30   + Paweł Loewe (5 r. śm.) i rodzice obojga stron

16:00   – 25 rocznica małżeństwa Lidia i Rafał Piekutowie – dziękczynna

Św. Szczepana              

8:00  + Łukasz Mędyk (20 r. śm.) i zmarli z rodzin

12:30   + Genowefa, Józef i Roman Trzeciakowie oraz dziadkowie obojga stron

Wierzchowo Wieś

Pasterka                        

24:00   + Stanisława i Władysław Zasowscy; Franciszek, Ksawery, Benedykt Szufrajda

Boże Narodzenie        

11:00   + Tadeusz, Jan i rodzice obojga stron

Św. Szczepana            

11:00   + Barbara Saramak; Józef i Wanda Sławińscy

Bukowo

Pasterka                        

22:00   + Kazimiera i Józef Łączni oraz rodzice obojga stron

Boże Narodzenie           

9:30  – za parafian

Św. Szczepana               

9:30  – za parafian

27.12 – 31.12.2023 r.

Wierzchowo Dworzec 9:00  

Środa              + Wojciech Żuchowicz

Czwartek         + Rodzice: Gertruda i Bernard Wardin; Stanisława i Feliks Gierszewscy 

Piątek              + Stanisława (f) Tumanik, rodzice obojga stron i bliscy zmarli

Sobota 18:00  + Stefan, Monika, Damazy, Andrzej, Iwona, Wiktoria, Jan, Maria, Kazimierz i dziadkowie obojga stron      

Niedziela

  8:00               + Jan Gągoł, rodzice obojga stron i zmarli z rodziny

12:30               + Urszula (5 r. śm.) Klimczak i Stanisław                

Wierzchowo Wieś 

Niedziela

11:00               – Dziękczynna w intencji rodziny

11:00               + Urszula Prądzińska w r. śm.           

Bukowo 

Niedziela

9:30                 – za parafian

Kategorie
Intencje

Intencje 24-31.12.23 r.

Czwarta Niedziela Adwentu  24.12.2023 r.

  8:00   + Agnieszka Karwasz (w r. śm.) oraz Franciszek i Dariusz

  9:30   + Henryk Gągoł i rodzice obojga stron        

11:00   + Helga, Bernard i Jan Balcerzak oraz: Mirosław, Otylia, Wojciech, Stasiu, Wiesław, Tadeusz, Zdzisław, Bożena, Leokadia i Danuta Czaja

25.12.23 – 31.12.2023 r.

Wierzchowo Dworzec 9:00  

Pasterka         

22:00               + Zofia, Jan i Jacek Krause oraz rodzice: Marta i Franciszek Kamińscy, Teodozja i Jan Krause

B. Narodzenie

12:30               + Paweł Loewe (5 r. śm.) i rodzice obojga stron

16:00               – 25 rocznica małżeństwa Lidia i Rafał Piekutowie – dziękczynna

Św. Szczepana

  8:00               + Łukasz Mędyk (20 r. śm.) i zmarli z rodziny

12:30               + Genowefa, Józef i Roman Trzeciakowie oraz dziadkowie obojga stron

Środa              + Wojciech Żuchowicz

Czwartek         + Rodzice: Gertruda i Bernard Wardin; Stanisława i Feliks Gierszewscy  

Piątek              + Stanisława (f) Tumanik, rodzice obojga stron i bliscy zmarli

Sobota 18:00     + Stefan, Monika, Damazy, Andrzej, Iwona, Wiktoria, Jan, Maria, Kazimierz i dziadkowie obojga stron     

Niedziela

  8:00               + Jan Gągoł, rodzice obojga stron i zmarli z rodziny

12:30               + Urszula (5 r. śm.) Klimczak i Stanisław                

Wierzchowo Wieś 

Pasterka

24:00               + Stanisława i Władysław Zasowscy; Franciszek, Ksawery, Benedykt Szufrajda

B. Narodzenie

11:00               + Tadeusz, Jan i rodzice obojga stron

Św. Szczepana

11:00               + Barbara Saramak; Józef i Wanda Sławińscy

Niedziela

11:00               – Dziękczynna w intencji rodziny

11:00               + Urszula Prądzińska w r. śm.           

Bukowo 

Pasterka

22:00               + Kazimiera i Józef Łączni oraz rodzice obojga stron

B. Narodzenie

9:30                 – za parafian

Św. Szczepana

9:30                 – za parafian

Niedziela

9:30                 – za parafian

Kategorie
Intencje

Intencje 17-24.12.2023 r.

Trzecia Niedziela Adwentu  17.12.2023 r.

  8:00     + Rodzice: Jan i Maria oraz dziadkowie obojga stron

  9:30     + Zatorski Krzysztof, Franciszek i rodzice obojga stron

11:00     + Bernard Czajkowski 24 r. śm

12:30     + Rodzice obojga stron oraz: Anna, Teresa, Bogumiła(f), Zdzisław i Henryk

18.12 – 24.12.2023 r.

Wierzchowo Dworzec 18:00      

Poniedziałek     + Marianna, Władysław, Zbigniew i Daniel Narloch

Wtorek                + Anna i Józef, Helena, Józef, Czesław

Środa                    + Antonina, Izydor, Mieczysław, Helena i Robert

Czwartek            + Za dusze czyśćcowe

Piątek                   + Wanda (20 r. śm.) i Józef (3 r. śm.) Dojczman                             

Sobota                 + Sabina i Zygmunt Pałubiccy oraz Małgorzata, Jan, Elżbieta, Andrzej, Stefan i Czesława (f)

Niedziela   

  8:00             + Agnieszka Karwasz (w r. śm.) oraz Franciszek i Dariusz

Wierzchowo Wieś  17:00

Czwartek      + Julia Prądzińska

Niedziela

11:00  + Helga, Bernard i Jan Balcerzak oraz: Mirosław, Otylia, Wojciech, Stasiu, Wiesław, Tadeusz, Zdzisław, Bożena, Leokadia i Danuta Czaja

Bukowo  16:00

Piątek                  + Helena i zmarli z rodziny

Niedziela

9:30                      + Henryk Gągoł i rodzice obojga stron