Kategorie
Intencje

Intencje 08-15.05.22 r.

IV Niedziela Wielkanocna  08.05.2022 r.

  7:45   + Stanisław Migora i + Stanisław Milkowski ( z okazji imienin)

  9:15   + Jan oraz zmarli z rodzin: Kicińskich i Kowalczyków

10:30   + Remigiusz, Franciszek i Łucja

12:00    + Zofia Ałtyn o pokój duszy (od rodziny Szymańskich)

09.05 – 15.05.2022 r.

Wierzchowo Dworzec 18:00      

Poniedziałek               + Stanisława (f) Tumanik, rodzice obojga stron i bliscy zmarli

Wtorek                        + Maria Grzonkowska (z okazji urodzin)

Środa                          + Anna Prus

Czwartek                     + Andrzej (3 r. śm.) oraz zmarli z rodzin: Lipnickich i Stolpów

Piątek                           + Bartłomiej Osipowicz (4 r. śm.) i zmarli z rodziny

Sobota                         + Agnieszka Reding

Niedziela     

7:45         + Genowefa Józef i Roman Trzeciak oraz dziadkowie obojga stron

12:00          + Zofia, Jan i Jacek Krause oraz rodzice obojga stron

Wierzchowo Wieś 17:00

Czwartek                     + Jacek Marć gr. 4

Niedziela    

10:30       – Uroczystość I Komunii Świętej

Bukowo 16:00

Piątek – O Boże błogosławieństwo i opiekę M.B. dla dzieci i wnuków                   

Niedziela    

9:15         + Henryk i Jan Gągoł oraz zmarli rodzice

Kategorie
Intencje

Intencje 01-08.05.22. r.

 III Niedziela Wielkanocna  01.05.2022 r.

  7:45   – Za parafian

  9:15   + Kazimierz Urbaniak 31 r. śm.

10:30   + Małgorzata i Robert Kiedrowscy

12:00    + Otylia Czaja (w r. śm.) oraz Wojciech, Zdzisław, Wiesław, Tadeusz i Mirosław

Uroczystość M.B. Królowej Polski

  7:45   + Helena, Antonina, Izydor i Mieczysław

  9:15   + Marian Cabaj 10 r. śm.

10:30   + Urszula i Jan Alfons oraz Henryk Prądziński

12:00    + Dziadkowie: Stanisław i Urszula Klimczakowie oraz Gertruda i Jan Pałbiccy (od wnuków ze Śląska)

02.05 – 08.05.2022 r.

Wierzchowo Dworzec 18:00      

Poniedziałek       + Zygmunt Brzychwa (w dniu urodzin i imienin)

Środa                    + Dziadkowie: Stanisław i Urszula Klimczakowie oraz Gertruda i Jan Pałbiccy (od wnuków   ze Śląska)

Czwartek       + Stanisława Krauze (od uczestników pogrzebu)

Piątek            + Lilianna

Sobota            + Stanisław (mąż) , Klaus (zięć) oraz rodzice i teściowie

Niedziela     

7:45         + Stanisław Migora i + Stanisław Milkowski ( z okazji imienin)

12:00          + Zofia Ałtyn o pokój duszy (od rodziny Szymańskich)

Wierzchowo Wieś 17:00

Czwartek             +

Piątek                  + Gustaw Saager w r. śm.

Niedziela    

10:30       + Remigiusz, Franciszek i Łucja

Bukowo 16:00

Piątek     +                     

Niedziela     

9:15         + Jan oraz zmarli z rodzin: Kicińskich i Kowalczyków

Kategorie
Intencje

Intencje 24.04-01.05.22 r.

 II Niedziela Wielkanocna  24.04.2022 r.

  7:45   + Krzysztof Blumowski (od matki z rodziną)

  9:15   + Krystyna Borowska 30 r. śm.

10:30   – Dziękczynna w 15 r. małżeństwa Sylwii i Dariusza oraz 5 r. ur. Neli

12:00    – Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Magdaleny i Rafała z okazji urodzin

25.04. – 01.05.2022 r.

Wierzchowo Dworzec 18:00       

Poniedziałek     + Barbara Dorau 75 r. ur.

Wtorek               + Stanisław i Urszula Klimczak oraz + Gertruda i Jan Pałbiccy (od synowej Iwony)

Środa                   + Roman Leda

Czwartek             + Stanisław i Urszula Klimczak oraz + Gertruda i Jan Pałbiccy (od synowej Iwony)

Piątek                   + Bogusław Gniadkiewicz (z okazji urodzin)

Sobota                  + Teresa Nenca (z okazji ur.) oraz zmarli z rodzin: Nenców i Gierszewskich

Niedziela     

7:45         – Za parafian

12:00       + Otylia Czaja (w r. śm.) oraz Wojciech, Zdzisław, Wiesław, Tadeusz i Mirosław

Wierzchowo Wieś 17:00

Czwartek + Mirosława(f) Wiatr (1 r. śm.), Rozalia Wiatr, Katarzyna Rosiak i zmarli z rodziny

Niedziela    

10:30       + Małgorzata i Robert Kiedrowscy

Bukowo 16:00

Piątek                          +                     

Niedziela    

9:15         + Kazimierz Urbaniak 31 r. śm.

Kategorie
Intencje

Intencje 17.04-24.04.22 r

 Wielkanoc  17.04.2022 r.

  6:00   + Wiesław Wilczyński gr. 27

  8:00   + Stanisław Piwiński (20 r. śm.), Wojciech Piwiński

10:30   + Stanisław Kłosowski (z okazji urodzin)

12:00    + Genowefa, Józef, Roman Trzeciak oraz dziadkowie obojga stron

Poniedziałek Wielkanocny  18.04.2022 r.

  7:45   + Wiesław Wilczyński gr. 28

  9:15   + Rodzice: Helga i Bernard Balcerzak

10:30   + Tadeusz Pijewski (1 r. śm.), rodzice: Władysława(f) i Antoni oraz brat Jan

12:00    + Ludwik Ulatowski (od żony i syna)

19.04 – 24.02.2022 r.

Wierzchowo Dworzec 18:00            

Wtorek                        + Zygmunt Pałubicki (18 r. śm.), Stefan Kamiński (10 r. śm.), Sabina, Małgorzata, Jan, Elżbieta i Andrzej

Środa                          + Wiesław Wilczyński gr. 30

Czwartek                     +

Piątek                           +

Sobota                         + Czesław Ossowski 2 r. śm.

Niedziela    

7:45         + Krzysztof Blumowski (od matki z rodziną)

12:00          –  Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Magdaleny i Rafała z okazji urodzin

Wierzchowo Wieś 17:00

Czwartek                      + Zofia Mielczarczyk

Niedziela    

10:30       – Dziękczynna w 15 r. małżeństwa Sylwii i Dariusza oraz 5 r. ur. Neli

Bukowo 16:00

Piątek                          +                     

Niedziela    

9:15         + Krystyna Borowska 30 r. śm.

Kategorie
Intencje

Intencje 10.04-17.04.22 r.

Niedziela Palmowa  10.04.2022 r.

  7:45   + Jan Gągoł, rodzice obojga stron i zmarli z rodziny

  9:15   + Stanisław, Janina, Rajmund

10:30   + Dorota i Robert Kuczępa

12:00    + Zmarli z rodziny Czajów – rodzice: Otylia i Wojciech; bracia: Zdzisław, Wiesław, Tadeusz i Mirosław; oraz Bożena i Danuta

11.04 – 17.04.2022 r.

Wierzchowo Dworzec 18:00  

Poniedziałek    + Lilianna 3 r. śm.

Wtorek              + Wiesław Wilczyński gr. 23

Środa                 + Stanisław Klimczak (od uczestników pogrzebu)

Wlk. Czwartek   + Agnieszka Reding

Wlk. Piątek                              

Wlk. Sobota       + Wiesław Wilczyński gr. 26

Wielkanoc 

6:00   + Wiesław Wilczyński gr. 27

12:00 + Genowefa, Józef, Roman Trzeciak i dziadkowie obojga stron

Wierzchowo Wieś 19:00

Wlk. Czwartek          + Wiesław Wilczyński gr. 25

Wlk. Sobota  21:00     – Za parafian

Wielkanoc    

10:30     + Stanisław Kłosowski (z okazji urodzin)

Bukowo 17:00

Wlk. Czwartek +

Wlk. Sobota      + Stanisław i Kazimiera oraz dziadkowie obojga stron

Wielkanoc    

8:00       + Stanisław Piwiński (20 r. śm.), Wojciech Piwiński

Kategorie
Intencje

Intencje 03.04-10.04.22r.

Piąta Niedziela Wielkiego Postu  03.04.2022 r.

  7:45   + Herbert (z okazji urodzin) oraz + z rodzin: Ortman i Stolpa

  9:15   + Stanisław Pichlarz (od uczestników pogrzebu)

10:30   + Franciszka(f) i Czesław Szymańscy oraz zmarli z rodziny

12:00   + Wiesław Wilczyński gr. 14

04.04 – 10.04.2022 r

Wierzchowo Dworzec 18:00          

Poniedziałek               + Wiesław Wilczyński gr. 15

Wtorek                        + Wiesław Wilczyński gr. 16

Środa                          + Wiesław Wilczyński gr. 17

Czwartek                     – Za parafian

Piątek                           + Wiesław Wilczyński gr. 19

Sobota                         + Wiesław Wilczyński gr. 20

Niedziela    

7:45         + Jan Gągoł, rodzice obojga stron i zmarli z rodziny

12:00          + Zmarli z rodziny Czajów – rodzice: Otylia i Wojciech; bracia: Zdzisław, Wiesław, Tadeusz i Mirosław; oraz Bożena i Danuta

Wierzchowo Wieś 17:00

Czwartek  + Wiesław Wilczyński gr. 18

Niedziela     

10:30      + Dorota i Robert Kuczępa

Bukowo 16:00

Piątek         +

Niedziela        

9:15      + Stanisław, Janina, Rajmund

Kategorie
Intencje

Intencje 27.03-03.04.22 r.

Czwarta Niedziela Wielkiego Postu  27.03.2022 r.

  7:45   + Mirosław Czaja 2 r. śm.

  9:15   –  O zdrowie mamy

10:30   +  ks. Zdzisław Serwa (od parafian)

12:00   +  Edward Malinowski i zmarli z rodziny

28.03 – 03.04.2022 r.

Wierzchowo Dworzec 18:00      

Poniedziałek          + Helena i Józef Zaborowscy oraz Antonina Łada

Wtorek                    + Wiesław Wilczyński gr. 9

Środa                      – O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie

Czwartek                 + O zbawienie dla + Stanisława w 1 r. śm

Piątek                       + Anna Orzlowska (z okazji urodzin)

Sobota                      + Wiesław Wilczyński gr. 13

Niedziela    

7:45      + Herbert (z okazji urodzin) oraz + z rodzin: Ortman i Stolpa

12:00     + Wiesław Wilczyński gr. 14

Wierzchowo Wieś 17:00

Czwartek                      + Wiesław Wilczyński gr. 11

Piątek     19:00               – za parafian

Niedziela     

10:30      + Franciszka(f) i Czesław Szymańscy oraz zmarli z rodziny

Bukowo 16:00

Piątek                          + Wiesław Wilczyński gr. 12

Niedziela         

9:15      + Stanisław Pichlarz (od uczestników pogrzebu)

Kategorie
Intencje

Intencje 20.03-27.03.22 r.

Trzecia Niedziela Wielkiego Postu 20.03.2022 r.

  7:45   + Genowefa, Józef i Roman Trzeciak oraz dziadkowie obojga stron

  9:15   +  Janusz Zygmunt Gołębiewski 32 r. śm.

10:30   –  ZA PARAFIAN

12:00   +  Witold Buława (6 r. śm.) i zmarli z rodziny

21.03 – 27.03.2022 r.

Wierzchowo Dworzec 18:00

Poniedziałek                – Ks. Stanisław Kanafa o zdrowie i Boże błogosławieństwo

Wtorek                         + Ludwik Ulatowski (od żony i syna)

Środa                          + Bernard Nenca (z okazji ur.) o raz zmarli z rodzin: Nenców i Gierczewskich

Czwartek                      + Maria Wilczyńska

Piątek                          + Henryk Pantiuchin

Sobota                          + Piotr Sankowski 3 r. śm., Urszula, Ania, Bożena, Frania(f) i Wanda Franek oraz wszyscy zmarli z rodziny

Niedziela    

7:45            + Mirosław Czaja 2 r. śm.

12:00             + Edward Malinowski i zmarli z rodziny

Wierzchowo Wieś 19:00

Poniedziałek               + Wiesław Wilczyński gr. 1

Wtorek                        + Wiesław Wilczyński gr. 2

Środa                          + Wiesław Wilczyński gr. 3

Czwartek  17:00         + Wiesław Wilczyński gr. 4

Niedziela     

10:30      + ks. Zdzisław Serwa (od parafian)

Bukowo 17:00

Poniedziałek               + Maria Wilczyńska

Wtorek                        + Maria Wilczyńska

Środa                          + Maria Wilczyńska

Piątek  16:00               + Wiesław Wilczyński gr. 5

Niedziela        

9:15      – O zdrowie mamy

Kategorie
Intencje

Intencje 13.03-20.03.22 r.

Druga Niedziela Wielkiego Postu  13.03.2022 r.

  7:45   +  Maciej Kamiński gr. 26

  9:15   +  Jadwiga, Stanisław i rodzice obojga stron

10:30   +  Alfons, Urszula i Henryk Prądzińscy oraz + Irena, Franciszek i Stanisław Briegmann

12:00   +  Emil Grzegórski 11 r. śm. i zmarli z rodziny

14.03 – 20.03.2022 r.

Wierzchowo Dworzec 18:00   

Poniedziałek + Agnieszka Reding

Wtorek           – Dziękczynno błagalna w 60 r. urodzin

Środa              – Z podziękowaniem i prośbą o potrzebne łaski rodzinie

Czwartek       – Z podziękowaniem i prośbą o Boże błogosławieństwo dla Łukasza z okazji urodzin

Piątek             + Zbigniew Jeliński (od uczestników pogrzebu)

Sobota             + Józef Migora (z okazji imienin)

Niedziela    

7:45             + Genowefa, Józef i Roman Trzeciak oraz dziadkowie obojga stron

12:00             + Witold Buława (6 r. śm.) i zmarli z rodziny

Wierzchowo Wieś 17:00

Czwartek   + Maciej Kamiński gr. 30

Niedziela     

10:30      – ZA PARAFIAN

Bukowo 16:00

Piątek    – ZA PARAFIAN

Niedziela        

9:15      + Janusz Zygmunt Gołębiewski 32 r. śm.

Kategorie
Intencje

Intencje 06.03-13.03.22 r.

Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu  06.03.2022 r.

  7:45   +  Maciej Kamiński gr. 19

  9:15   +  Marian Piwiński (12 r. śm.) oraz Wojciech i Helena Piwińscy

10:30   +  Robert i Małgorzata Kiedrowscy

12:00   +  Zofia, Jan i Jacek Krauze oraz rodzice obojga stron

07.03 – 13.03.2022 r.

Wierzchowo Dworzec 18:00

Poniedziałek       + Stefan Erwardt i rodzice obojga stron

Wtorek                 + Rozalia Buława (20 r śm.) i zmarli z rodziny

Środa                    + Urszula Erwardt (od uczestników pogrzebu)

Czwartek              + Helena i Paweł Góreccy

Piątek                   + Jadwiga (10 r. śm.), Julian, Józef i Antoni

Sobota                  + Bronisław Półczyński 2 r. śm.

Niedziela    

7:45            + Maciej Kamiński gr. 26

12:00          + Emil Grzegórski 11 r. śm. i zmarli z rodziny

Wierzchowo Wieś 17:00

Czwartek        + Maciej Kamiński gr. 23

Niedziela     

10:30      + Alfons, Urszula i Henryk Prądzińscy oraz + Irena, Franciszek i    Stanisław Briegmann

Bukowo 16:00

Piątek           + Maciej Kamiński gr. 24

Niedziela        

9:15      + Jadwiga, Stanisław i rodzice obojga stron