Kategorie
Ogłoszenia

VI Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia Duszpasterskie 05.05.2024 r.

Z racji  I niedzieli miesiąca po mszy św. o godz. 12:30 odbędzie się zmiana tajemnic Żywego Różańca. Módlmy się: za przygotowujących się do I Komunii św. oraz święceń Diakonatu i Kapłaństwa.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które w kościołach  odprawiane są w dniach sprawowania Eucharystii. W miejscowościach,  w których nie ma świątyń, śpiewajmy Litanię Loretańską i pieśni maryjne przy krzyżach i figurach.

W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy: w poniedziałek 6 maja święto św. Apostołów Filipa i Jakuba, w środę 8 maja Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski, w niedzielę 12 maja Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem świętych.

Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Tomasz Sabatowski  kawaler, Wierzchowo Dworzec

Joanna Witoszka         panna, Nowa Cerkiew       zap. III 

W sobotę 11 maja o godz. 10.00 w kościele parafialnym odbędzie się pierwsza próba dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

W każdą sobotę o godzinie 17:30 w kościele w Wierzchowie Dworcu jest adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy.

Młodzież  klas VIII, przygotowującą się do sakramentu bierzmowania oraz jej rodziców, zapraszamy na mszę św. i spotkanie z kapłanem,  za tydzień o godz. 11.00 do kościoła parafialnego.

Wierzchowo Dworzec: O przygotowanie kościoła  na niedzielę 12 maja  prosimy mieszkańców Wierzchowa Dworca ul. Młyńska i Brzozowa. Serdecznie dziękujemy.

Pani Annie Modrzejewskiej i panom: Kazimierzowi Czułkowskiemu, Szymonowi Hamerskiemu i Piotrowi Zychowi z synami serdecznie dziękujemy za skoszenie trawy i wykonanie drobnych napraw w budynkach sakralnych w Wierzchowie Dworcu.